Plastové sklepy

Naše firma je regionálním prodejcem a instalační firmou s dodávku na klíč.

Plastové sklepy TINGARD jsou vyrobeny jedinečnou technologií odstředivého lití plastů, díky použitému materiálu HDPP – polypropylen s vysokou hustotou o tloušťce stěny od 12-17mm se vyznačují vysokou pevností a také díky svému vybavení vysokým standardem použití.

Společnost TINGERPLAST jako jediná v Evropě dovede odlévat takto veliké výrobky o objemu až 16m3, proto dala svým výrobkům – sklepům TINGARD nezaměnitelný tvar a technické parametry.

Trapézový profil stěn a především podlahy, sklepy TINGARD odlišují od konkurenčních výrobků, které jsou ve většině případů svařovány z plochých materiálů a trpí na praskání spojů, díky extrémním půdním vlivům!

Díky zvolenému materiálu HDPP – polypropylen s vysokou hustotou, sklepy netrpí na nasákavost pachů a taktéž žádné pachy nevylučují, materiál je ECOFRIENDLY. Materiál si své vlastnosti zachovává minimálně po dobu 100 let. V domácnostech tento materiál známe v podobě prkének na krájení potravin.

Sklepy TINGARD se vyrábí v několika rozměrech a jsou připraveny k okamžitému použití. Vlastní instalace je jednoduchá a obvykle netrvá déle než 1 den. Sklepy TINGARD se instalují do volného terénu, ale i pod základové desky novostaveb. Sklepy TINGARD jsou od základu vybaveny: